Havlíčkobrodské koupaliště nabídne v nové sezoně další možnosti dovádění

Zobrazeno 14. 5. 2024


Do nadcházející sezony chystá pro své obyvatele město Havlíčkův Brod ve spolupráci s Technickými službami města Havlíčkův Brod na zdejší koupaliště nové herní prvky. Lidé se tak mohou těšit například na pískoviště pro nejmenší, novou odpočinkovou zónu s lavičkami, hřiště na pétanque nebo na hry pro děti, které budou namalované na chodnících uvnitř areálu. Od letošního roku bude možné také platit za vstup na koupaliště benefitními Pluxee kartami nebo si dopředu zjistit obsazenost koupaliště na webových stránkách TSHB.

Havlíčkobrodské koupaliště připravilo pro své návštěvníky do nové sezony řadu novinek. Na své si přijdou zejména nejmenší návštěvníci, kteří budou moct využít pískoviště. To bude situované poblíž bistra. Pro rodiče v této oblasti zase vznikne i menší odpočinková zóna s novými lavičkami. Děti se dále mohou těšit i na malované hry jako je panák, čára apod., které naleznou na chodnících uvnitř areálu. Další chystanou novinkou je hřiště pro hru pétanque, přičemž bude možné si zapůjčit vybavení k této hře přímo v areálu. V areálu vznikne i jeden nový chodník pro komfortnější přístup pro jízdu s kočárkem do odpočinkové zóny u dětských herních prvků.

„Jsme rádi, že můžeme přinášet inovace, které zlepšují zážitek našich návštěvníků. Pískoviště a nové hřiště na pétanque představují jen malou část našich snah o modernizaci a zdokonalení zdejších rekreačních zařízení. Již nyní se zaobíráme také plány na nový krytý bazén,“ prozradil Zbyněk Stejskal, starosta města Havlíčkův Brod.

Příjemnou změnou také je, že od nové sezóny mohou návštěvníci vstup na koupaliště platit benefitními Pluxee kartami a také si dopředu zjistit jeho obsazenost na webových stránkách Technických služeb města Havlíčků Brod.

„Těší mě, že na koupaliště přinášíme novinky, které jsou dalším krokem k poskytnutí pohodlnějších služeb našim občanům i návštěvníkům. Věřím, že zejména v parných dnech, kdy se kapacita koupaliště rychle zaplní, lidé ocení zejména možnost zjištění obsazenosti koupaliště online, dodává místostarostka Marie Rothbauerová.